ORTHOMOL Sport Recover (50 g) pulveris, 3 gab.

ORTHOMOL Sport Recover (50 g) pulveris, 3 gab.

ORTHOMOL GMBH
Derīguma termiņš: 2025-08-22
Uztura bagātinātājs sportistiem, lai atjaunotos pēc ilgstošas slodzes.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju.

Satur augstvērtīgo kazeīnu, piena proteīnu, zirņu proteīnu un citas uzturvielas. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), vitamīnu C un cinku.

Uztura bagātinātājs garšīga šokolādes dzēriena formā, kas sekmē organisma atjaunošanos pēc fiziskās slodzes. Satur augstvērtīgo kazeīnu, piena proteīnu, zirņu proteīnu un citas uzturvielas. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), vitamīnu C un cinku. Nesatur nandrolonu.
Iekļauts "Ķelnes sarakstā" – satur tikai sportistiem atļautās uzturvielas.

Būtiskas uzturvielas pēc sportisko aktivitāšu nobeiguma:

  • Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu normālu vielmaiņu.

  • Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību.

  • Proteīns palīdz saglabāt muskuļu masu

Papildu informācija par produktu
product
1151673 ORTHOMOL Sport Recover (50 g) pulveris, 3 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/orthomol-sport-recover-50-g-pulveris-3-gab-1151673 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1a/ec/3c9b9f05d0d55dd7cb0b27688c39.png OutOfStock 9.37 EUR ORTHOMOL 13.38 <p style="text-align:justify;">Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju.</p> <p style="text-align:justify;">Satur augstvērtīgo kazeīnu, piena proteīnu, zirņu proteīnu un citas uzturvielas. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), vitamīnu C un cinku.</p> <p style="text-align:justify;">Uztura bagātinātājs garšīga šokolādes dzēriena formā, kas sekmē organisma atjaunošanos pēc fiziskās slodzes. Satur augstvērtīgo kazeīnu, piena proteīnu, zirņu proteīnu un citas uzturvielas. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), vitamīnu C un cinku. Nesatur nandrolonu.<br />Iekļauts "Ķelnes sarakstā" – satur tikai sportistiem atļautās uzturvielas.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Būtiskas uzturvielas pēc sportisko aktivitāšu nobeiguma:</strong></p> <ul><li style="text-align:justify;"> <p>Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu normālu vielmaiņu.</p> </li> <li style="text-align:justify;"> <p>Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību.</p> </li> <li> <p style="text-align:justify;">Proteīns palīdz saglabāt muskuļu masu</p> </li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sportam un aktīvai atpūtai 30 Vīriešiem