Matu krāsas

(11)
Jūs apskatījāt 11 no 11 produktiem

Kāpēc cilvēki krāso matus?

Pavisam droši ikviens savā dzīvē ir ja ne nokrāsojis matus, tad domājis par to. Mūsdienās matu krāsas maiņa gan sievietēm, gan vīriešiem ir ierasta lieta, taču ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc cilvēki to dara. Protams, vienmēr galvenais iemesls ir uzlabot savu izskatu un pašsajūtu, un katram tas nozīmē ko citu.

Matu krāsas iespējams iegādāties dažādās vietās, un tām ir neskaitāmas kategorijas – sākot ar profesionālajām līnijām un beidzot ar tonējošiem balzamiem, kas ērti lietojami mājās. Plašā sortimentā un par īpaši draudzīgām cenām matu krāsas piedāvā arī Mēness aptiekas internetveikals, kurā var ērti iepazīties ar to sastāvu un lietošanas ieteikumiem, kā arī tās var pasūtīt ar piegādi uz mājām.

Sirmi mati

Šis ir viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas lietot matu krāsas vai tonējošos balzamus. Lai gan šis laikmets iezīmējas kā sirmo matu kulta laiks, tomēr cilvēki dalās divās kategorijās – tajos, kam sirmi mati asociējas ar novecošanu un ir atgādinājums par straujo laika ritējumu, un tajos, kam tie ir jaunākais modes trends, kas saistās ar drosmi un seksualitāti, pat izvēloties apzināti matu krāsas pelēkā tonī.

Lai gan kādreiz sirmi mati patiesi asociējās ar gados vecākiem cilvēkiem, jo tie reti bija novērojami cilvēkiem jaunākos gados, mūsdienās cilvēkiem sirmi mati bieži jau ir agrajos trīsdesmit gados, un dažādi matu kopšanas produkti var būt labs risinājums, ja ir vēlēšanās tomēr tos paslēpt. Matu krāsa Wella Professionals Color Fresh Mask Pearl Blonde būs labs risinājums gaišmatēm sirmo matu paslēpšanai vai arī toņa atjaunošanai, nebojājot matus.

Modes tendences

Arī jaunākās aktualitātes var būt viens no iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas mainīt matu krāsas. Modes tendences mainās gan pa gadiem un sezonām, gan noteiktu svētku vai konkrētu slavenību ietekmē. Šo slavenību matu krāsas kultu deviņdesmitajos gados aizsāka Dženifera Anistone, kurai līdzināties vēlējās miljoniem sieviešu ar savu galvas rotu.

Līdzīga matu stila ietekme ir arī dažādām subkultūrām, piemēram, ir pankroka piekritēji vai klasiskās blondīnes tēla radītāji. Visi šie  un vēl daudzi citi iemesli ir tie, kas ietekmē lēmumu izvēlēties jaunas matu krāsas. Wella Professionals COLOR FRESH MASK Pink kopjošā matu maska ar krāsas pigmentiem ir lieliska iespēja, lai eksperimentētu ar savu matu krāsu, tajā pašā laikā neveicot kardinālas pārmaiņas.

Paštēla veidošana

Matu krāsa ir viens no visvieglāk maināmajiem elementiem, lai veidotu un stiprinātu savu tēlu. Tāpat to var arī pieskaņot savam raksturam. Ekstravagantu iezīmju īpašnieki bieži izvēlas arī ekscentriskas matu krāsas, piemēram, Wella Professionals COLOR FRESH MASK Blue būs lieliska izvēle tiem, kas nebaidās atšķirties un vēlas paust noteiktu viedokli.

Ar matu krāsas palīdzību cilvēks var kļūt pašpārliecinātāks, drosmīgāks un patiesi jaudīgāks. Bieži vien ar matu krāsa var kalpot arī par instrumentu, ar kura palīdzību noteiktas ķermeņa daļas tiek izceltas un komplimentētas, tādējādi, piemēram, izceļot acis vai sejas krāsu, radot sajūtu par pievilcības vairošanu.

Vēlme pēc pārmaiņām

Katram cilvēkam dzīvē ir posms, kad gribas kaut ko mainīt. Matu kāsa ir viens no vieglākajiem, bet tajā pašā laikā efektīvākajiem risinājumiem, jo būtiski ietekmē gan cilvēka ārējo izskatu, gan pašsajūtu. Drosmīgam risinājuma laba izvēle būs Wella Professionals COLOR FRESH MASK Red matu krāsa, kas atdzīvinās ikvienas labsajūtu, tajā pašā laikā matus mitrinot un barojot.

Pirms reālām kardinālām pārmaiņām, lai atrastu piemērotāko stilu, iespējams izmantot dažādas lietotnes, ar kuru palīdzību iespējams mainīt matu krāsu un griezumu. Šāda veida aplikācijās var arī izpētīt, kurš matu griezums labāk saskan ar izvēlēto matu krāsu vai arī otrādi.

Savas matu krāsas atsvaidzināšana

Ne visi un ne vienmēr izvēlas matu krāsu mainīt, tomēr krāsošanas process tāpat ir aktuāls. Ir cilvēki, kas grib savu dabisko toni padarīt intensīvāku. Matu krāsa piepilda mata struktūru, padarot matus kuplākus un apjomīgākus. Šajā gadījumā aktuāli būs dabiskie toņi. Piemēram, Wella Professionals COLOR FRESH MASK Chocolate Touch kopjošā matu maska ar krāsas pigmentiem būtiski uzlabos tumšas matu krāsas īpašnieces izskatu. Maskas sastāvā esošā avokado un aprikožu kauliņu eļļa mitrina un nogludina matus, ļaujot tiem iegūt īpaši veselīgu izskatu jau desmit minūšu laikā.

FAQ

1.               Kāda matu krāsa ir piemērota tumšmatēm?

Gaišmates var atļauties eksperimentēt teju ar jebkuru toni no krāsu paletes, tumšmatēm matu krāsas izvēle ir jāpārdomā rūpīgāk, lai tā būtu redzama un tiktu panākts vizuāli baudāms efekts. Lūk, daži no toņiem, kas piešķirs matiem valdzinošu nokrāsu un radīs dziļuma efektu: maigi violets, burgundieša, maigi sarkans un dzidra ūdens zilais tonis.

2.               Cik bieži var lietot matu krāsu?

Matu krāsas lietošanas biežumu nosaka tās veids. Lai samazinātu matu bojāšanos un saglabātu veselīgu izskatu, permanentās un daļēji permanentās matu krāsas ieteicams lietot ne biežāk kā reizi sešās līdz astoņās nedēļās, jo tās satur spēcīgas ķīmiskās vielas. Savukārt tonējošos balzamus un dabiskās krāsas var lietot biežāk, jo to noturība ilgst vidēji 20 mazgāšanas reizes.

3.               Vai matu krāsa bojā matus?

Ir dažādi matu krāsu veidi. Dabiskās matu krāsas nav kaitīgas matiem, un tās var lietot bez ierobežojumiem. Ķīmiskās matu krāsas, pareizi lietotas, ietekmē matu struktūru, bet, tos pareizi kopjot, barojot un mitrinot, netiek nodarīts būtisks kaitējums. Tāpat arī ieteicams ierobežot matu pakļaušanu karstumam, ieveidojot vai žāvējot tos. 

category
Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Matu krāsas