Rīgas Farmaceitiskās Fabrikas koncentrētie vitamīnu šoti

Imunitāte ir vispārējā organisma aizsargspēja, kuras uzdevums ir novērst slimību vairošanos un izplatīšanos organismā. Par labas imunitātes saglabāšanu jārūpējas nepārtraukti – ar veselīgu dzīvesveidu, sabalansētu miera un atpūtas režīmu un regulāru vērtīgo uzturvielu uzņemšanu. Turpretim, ja ikdienas uzturs ir nepietiekams, palīdzēs uztura bagātinātāji. Iesakām izmēģināt jaunos RFF Immunity Shots – dzeramos vitamīnu šotus ķermeņa svarīgāko norišu atbalstam – imunitātei, organisma aizsardzībai un enerģijai.

Lieliska alternatīva ikdienā dzeramo vitamīnu tablešu vietā

RFF Immunity Shots ir koncentrēts vitamīnu komplekss, kas satur līdz pat 250% uzturvielu no dienas rekomendējamās devas jeb NRV 1 . Parocīgais iepakojums nodrošina ātru, vieglu un ērtu vitamīnu uzņemšanu, ko novērtēs ikviens, bet it sevišķi tie, kam netīk atcerēties par ikdienā dzeramajām uztura bagātinātāju tabletēm.

Jaunums no Rīgas Farmaceitiskās Fabrikas – vitamīnu šoti skaistumam

RFF Beauty shots satur svarīgākās uzturvielas skaistuma un jauneklīga izskata saglabāšanai – dabiskas izcelsmes kolagēnu, C vitamīnu, biotīnu un hialuronskābi. Formulā apvienotās uzturvielas ir šķidrā veidā, kā rezultātā labi uzsūksies, ļaujot organismam tās pilvērtīgi izmantot. Jaunie RFF Beauty shots ir koncentrēts vitamīnu komplekss, kas satur līdz pat 400% uzturvielu no dienas rekomendējamās devas jeb NRV 1 . Parocīgais tilpums nodrošina ātru un vieglu vitamīnu uzņemšanu, ko novērtēs ikviens, bet it sevišķi tie, kam netīk atcerēties par ikdienā dzeramajām uztura bagātinātāju tabletēm.

Atbalsti nervu sistēmas darbību ar jaunajiem vitamīnu šotiem no Rīgas Farmaceitiskās Fabrikas

Vasara kā ierasts ir dažādiem notikumiem un aktivitātēm bagāts laiks, un svarīgākais par ko šajā periodā ir jāatceras – sniegt pietiekošu atbalstu savai nervu sistēmai un savlaicīgi atjaunot enerģijas rezerves. Lai mazinātu nogurumu un nervu spriedzi, par vērtīgo uzturvielu uzņemšanu jādomā jau laikus. Lielisks risinājums būs jaunie RFF B Complex vitamīnu šoti nervu sistēmas atbalstam un noguruma vai nespēka mazināšanai. Būtiskākie B komplekso vitamīnu ieguvumi veselībai ir enerģijas vielmaiņas un šūnu veselības uzturēšana. Šos vitamīnus parasti iegūst no uzturvielām bagātām ēdienreizēm, bet, ja straujais dzīves ritms pieprasa savu un nodrošināt sabalansētu diētu nav tik vienkārši – lielisks risinājums būs uztura bagātinātāji.

Sniedz atbalstu nervu sistēmai un mazini nogurumu, kad tas nepieciešams

Jaunie RFF B Complex vitamīnu šoti ir koncentrēts vitamīnu komplekss, kas satur līdz pat 500% uzturvielu no dienas rekomendējamās devas jeb NRV 1 . Parocīgais 25 ml tilpums nodrošina ātru, vieglu un ērtu vitamīnu uzņemšanu, ko novērtēs ikviens, bet it sevišķi tie, kam netīk atcerēties par ikdienā dzeramajām uztura bagātinātāju tabletēm. Vienā iepakojumā ietilpst 7 ērti lietojamas vitamīnu ampulas, paredzētas intensīvam kursam vienas nedēļas garumā. Piemēroti pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma.

category