LABRAINS - tā nav tikai kosmētika, tas ir dzīves veids!

Latvijā radītās dabiskās dermokosmētikas zīmols LABRAINS, kas paredzēts ikvienam ādas tipam, bet, jo īpaši cilvēkiem ar jutīgu un problemātisku ādu, jau kādu laiku stabili ierindojas labāko kosmētikas produktu topos Latvijā un sevi pārliecinoši pieteicis arī starptautiskā mērogā. Kā norāda uzņēmuma radītāja, ķīmiķe, Dr. oec. Līga Brūniņa: “Ja ar savu darbu vēlies vairot labo un tam nežēlo spēkus, panākt var ļoti daudz. Ne velti LABRAINS motīvs ir – skaistums ir zinātne, un zinātne ir skaistums”.

LABRAINS izaicinājums ir milzīgs, jo visu sejas līniju produkti ne tikai veic ādas normālā līdzsvara dabisku atjaunošanu, kas paredz atjaunot ādas pH (skābuma līmeni) 5.0, līdzsvarot mikrobiomu un veidot ādas viendabīgumu, bet vienlaikus arī darbojas kā ādas treneris (couch), lai tā atcerētos kā labāk strādāt, novērst priekšlaicīgu novecošanos, mazināt jutīgumu, paaugstinot noturību pret apkārtējiem stresoriem – vides piesārņojums: putekļi, pilsētas gaisa piesārņojums; UVA/UVB un TV/datoru/telefonu ekrānu starojums, klimata krasas pārmaiņas (aukstais, karstais gaiss, mitrums un vējš), un mazinot brīvo radikāļu (aktīvu vielu, kas noārda kolagēnu, elastīnu utml.) iekļūšanu ādas dermas slānī. Tas tiek  nodrošināts ar Eiropā (iespējams pat pasaulē) unikālu tehnoloģiju un vielu kombināciju, kas ražošanas procesā ļauj izvairīties no visiem tradicionālajiem konservantiem un šķīdinātājiem, izņemot dabiskās eļļas un ūdeni.

LABRAINS nerunā par ādas skaistumu, bet – ādas veselību, jo vesela āda ir ne tikai skaista āda, bet arī liecina par organisma imūnsistēmas pareizu darbību. Mūsdienās vairs neviena  dermatologu konference nenorit bez sarunas par ādas mikrobiomu, ādas viendabīguma veidošanu jeb aizsargbarjeras stiprināšanu un ka ādas slimības novēršanas periods ir jāizprot kā organismā imūnsistēmas atjaunošanās process, nevis ādas ārējā apsārtuma novēršanas laiks. Tam arī kalpo LABRAINS dabiskā dermokosmētika jeb “ēdamā kosmētika” mazinot nevajadzīgu vielu ietekmi uz ādu un imūnsistēmas darbību ikdienā, lai nepieciešamības gadījumā, kad jādodas pie ārsta, būtu iespējams vieglāk apārstēt hroniskās slimības, tādas kā – atopiskais dermatīts, rozācija, psoriāze. Nav viegli mainīt dzīvesveida paradumus, bet dabiska un saudzīga ādas attīrīšana, dziļa mitrināšana un aizsardzība preventīvos nolūkos mazina slimības attīstības gaitu, proti, tieši tajā periodā, kad ādas veselības stāvoklis ir vislabākais ir  īpaši jāpiegriež vērība pareizai kopšanai.

Pie tam LABRAINS sejas kopšanas rutīnas produkti paredz dažādu mērķauditoriju apkopojumu, proti, 100% dabiska un vegāna kosmētika, kas ir dermatoloģiski testēta  (vairāk nekā 120 cilvēki), pie tam iepakota ilgtspējīgā dizaina iepakojumā.

LABRAINS produkti ir izstrādāti tā, lai ar katru gadu samazinātu rūpes par ādas veselību un tās skaistumam būtu nepieciešams aizvien mazāks laika ieguldījums.

Šobrīd LABRAINS piedāvā 16 dažādus produktus normālai, jutīgai, sausai un kombinētai ādai. Tie īpaši piemēroti, lai mazinātu tādu ādas slimību, kā rozācija, akne un dermatīts radītas sekas. Visi LABRAINS produkti ir 100% vegāni, turklāt nedz produkti, nedz to sastāvdaļas nav izmēģināti uz dzīvniekiem.

LABRAINS dabiskās dermokosmētikas zīmola stāsts primāri sākās personīgo iemeslu dēļ. Līga Brūniņa, uzņēmuma radītāja, pati saskārusies ar smagu rozāciju jeb tautā dēvētu arī par kuperozi, kas būtiski ietekmējusi arī Līgas emocionālo stāvokli – katrs pasākums cilvēkos sagādājis lielu sagatavošanos un stresu. Periodiski slimību bijis iespējams apārstēt ar medikamentiem un terapiju, taču kosmētikas tirgū tobrīd nebija pieejami saudzīgi kosmētiskie kopšanas līdzekļi, kas ilgtermiņā nekairinātu un saudzīgi koptu ādu. Ņemot vērā Līgas lietišķās ķīmijas izglītību, tika pieņemts drosmīgs lēmums radīt savu dabiskās dermokosmētikas zīmolu. Tā Līga Brūniņa kopā ar savu ilggadējo sadarbības partneri Elīnu Konstantinovu nu jau kā četrus gadus, kopš 2018. gada, rada kosmētiku, kas rūpējas par cilvēka ādu ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā. LABRAINS laboratorija, ražotne un darba ofiss atrodas Rīgā, Maskavas ielā 127, kur ik dienas tiek ražota šī dabiskā dermokosmētika.

LABRAINS filozofija ir balstīta uz ilgtspējas un inovācijas pamatprincipiem. Mūsu krēmu un serumu iepakojumi ir īpaši pārdomāti – tiem ir maināmas iekšējās pudelītes (refill), kas izgatavotas no viegli pārstrādājamas PP plastmasas. Tas nozīmē, ka, katru reizi iegādājoties kādu no attiecīgajiem produktiem (krēmu vai serumu), nomainīt un izmest nākas tikai iekšējo, viegli pārstrādājamo, iepakojuma daļu. Tādā veidā mēs ne tikai saudzējam dabu, bet arī ietaupīt naudu. Savukārt, produktu kastītes ir veidotas no kokvilnas papīra, kas ir 100% pārstrādāts un 100% pārstrādājams materiāls.

“Āda ir pirmā, kas signalizē par organisma veselības stāvokli, tādēļ rūpes par to nav iedomājamas bez kvalitatīviem sejas ādas kopšanas līdzekļiem. Jo īpaši, ja ādai jau dabiski ir kādas īpatnības, kam nepieciešama īpaša kopšana,” stāsta LABRAINS radītāju, vides speciālisti un ķīmiķi Dr.oec.  Līgu Brūniņu.

Visi LABRAINS produkti ir izstrādāti tā, ka tos kombinējot atbilstoši savam ādas tipam vai vajadzība iegūst labākus un labākus rezultātus.

category