The Organic Pharmacy - izciliem rezultātiem

Organiskas vielas, kas radītas izciliem rezultātiem Zināšanas, kuras ir iegūtas vairāk nekā divdesmit gadu garumā ir integrētas formulās, kas apvieno augu izcelsmes, homeopātiskus un kosmētikas līdzekļus, lai radītu jaunus standartus tīram, augstas veiktspējas skaistumam. Mēs izmantojam organiskas sastāvdaļas un liekam tikpat lielu uzsvaru uz rūpēm par ārējo izskatu, kā veselību, jo īsts skaistums dzimst līdzsvarā.

Dabisks produkts

Visas mūsu izmantotās sastāvdaļas atbilst augstākajiem farmaceitiskajiem un kosmētiskajiem standartiem. Daudzi no mūsu produktiem ir vegāniski un neviens produkts nekad nav ticis testēts uz dzīvniekiem.

Augstās tehnoloģijas

Izmantojot vismodernākās tehnoloģijas mūsu Londonas laboratorijā un rūpnīcā, mēs strādājam pie katras sastāvdaļas, iegūstot no augiem visspēcīgākos un iedarbīgākos savienojumus, lai izveidotu preparātus, kuri jau ir saņēmuši pozitīvus novērtējumus un godalgas.

Klīniski pierādīta iedarbība

Mēs izmantojam pasaules līmeņa laboratorijas, lai klīniski pierādītu mūsu produktu īslaicīgās, vidēji ilgās un pastāvīgās priekšrocības. Produkti tiek neatkarīgi testēti. Mūsu mērķis ir “pārbaudīt un uzlabot”, pirms produkts tiek piedāvāts mūsu pircējiem.

Mūsu planēta

Viss mūsu iepakojums ir videi draudzīgs un produktu ražošanā mēs ievērojam stingrus standartus:

  • Izmantot videi draudzīgu ražošanu un pārstrādi
  • Atbildīgi izmantot dabas resursus
  • Cienīt bioloģisko daudzveidību
  • Nekad neizmantot naftas ķīmijas parabēnus, fenoksietanolu, smaržas un sintētiskās krāsvielas
  • Nekad neizmantot ĢMO
  • Pārstrādājama iepakojuma izmantošana
  • Mēs arī praktizējam godīgu tirdzniecību, kā arī mūsu produkti ir draudzīgi koraļļu rifiem.
Spa procedūras

Mūsu produkti tiek izmantoti vadošajos SPA centros, tostarp Six Senses un Four Seasons.

Izbaudiet jaunākās inovācijas luksusa ādas kopšanas jomā, izmantojot vairākkārt godalgoto Rose Diamond klāstu no The Organic Pharmacy.

Katrs Rose Diamond produkts satur organisku rožūdeni, kas presēts no svaigiem rosa damascena ziediem, kā arī dimanta pulveri, kas palīdz nosegt visas nepilnības. Rose Diamond  produktiem ir izsmalcināta samtaina tekstūra, kas kūst uz ādas. Ir klīniski pierādīts, ka īpaši mitrinošais Rose Diamond klāsts palīdzēs jums uzveikt ādas nepilnības un atjaunot ādas mirdzumu.

category