Vācu kosmētika Methode Brigitte Kettner

MBK ir Vācijas kosmētikas uzņēmums ar savu pētniecības un attīstības nodaļu. Uzņēmums izstrādā 100% vegānu ādas kopšanas produktu, kā arī uztura bagātinātājus ādas, matu un svara problēmu ārstēšanai.

Produktu un ārstēšanas koncepciju pamatā ir ļoti efektīvas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas, kas apvienotas ar jaunākajiem mikrobioloģiskajiem sasniegumiem un pārbaudītām tradicionālās ķīniešu medicīnas formulām. MBK produktu līnijas un procedūras balstās uz holistisku pieeju un klientu individuālajām vajadzībām.

Dibinātāja Brigitte Kettnere aktīvi piedalījās kosmētikas pētījumos kopš 1960 gadu sākumā, koncentrējoties uz bakterioloģiju un dermatoloģiju. Viņa strādāja slavenā dermatoloģijas klīnika Šveicē. 1973.gadā kaislīgā ādas un kosmētikas eksperte atvēra savu skaistum kopšanas uzņēmumu Luksemburgā. Brigittes Ketneres devīze: “Ādas izpētē ir svarīgi fakti, bet kosmētikā svarīgi ir redzamie rezultāti!‘’ Cenšoties risināt katru kosmētikas problēmu personīgi, individuāli un efektīvi, Brigitte Kettnere izstrādāja savas ārstēšanas koncepcijas un pirmo kosmētisko līniju Classic Line – tā piedzima Methode Brigitte Kettnere 1987. gadā Vācijā. Mūsdienās MBK apbrīno skaistum kopšanas ekspertus un ādas speciālistus visā pasaulē.

MBK piedāvā daudz produktu, sievietēm, vīriešiem  un pusaudžiem, sākot no tradicionālajiem tīrīšanas un kopšanas produktiem un beidzot ar īpašu problēmu programmām. Kosmētikas līdzekļu sastāvdaļas ir veidotas tā, lai ne tikai kompensētu mitrinošo vai barojošo vielu trūkumu ādā, bet stimulētu pašu ādas šūnu darbību, kas vērsts uz dziedināšanu, atjaunošanās un skaistumu. Aktīvo sastāvdaļu kombinācija no augstas kvalitātes augu ekstraktiem, vitamīniem un mikroelementiem atjauno ādas dabīgo līdzsvaru. MBK ir plašs produktu klāsts, dažādu cenu kategoriju.

category